Kocilla*PL, hodowla kotów Perskich, koty Perskie

 

 

  Moja przygoda z kotami zaczęła się kilka lat temu i stała się moim hobby. Poznałem wiele wspaniałych ras, jednak w końcu wybrałem Persy - oczarował mnie ich oryginalny wygląd oraz fantastyczny charakter. Piękno i dostojność tych kotów podziwiałem od wielu lat i nareszcie mogłem doświadczyć ich przyjaźni "na własnej skórze".

  Koty w moim domu mają charakter typowo przypisywany tej rasie - są spokojne, towarzyskie i miłe. Za codzienną pielęgnację i opiekę odwdzięczają się miłością i przywiązaniem - nie ma nic lepszego, niż uspokajające mruczenie szczęśliwego kota.

  Czas umilamy sobie na wystawach wśród wspaniałych ludzi i w wybornym kocim towarzystwie. Uwielbiamy prezentować się na ringach i przy okazji rozmawiać z innymi hodowcami na temat rasy.

  Koty stały się nieodłączną częścią mojego życia i mam nadzieję, że będą jeszcze długo. Mam również nadzieję, że moja strona się Państwu spodoba i chociaż trochę przybliży moją miłość do kotów.

  W hodowli prowadzimy wyłącznie linie bez genów: colourpoint, cpc wolne od PKD, badane w kierunku FelV i FIV.

  Koty z naszej hodowli mają w swoich rodowodach znane i utytułowane linie zagraniczne jak i polskie: Artemis, Polcann's, Rubyrose, Harwood, Pashaspride, Cotn Hill's, Catillak, Brannaway, Candirand's, In Style, Boberan's, Budmar's, Tehy, Fanci FX, Becton's, Maydan-Shah's, Yquem, Jovan.

 

Robert Sawulak

 

Moja Kocilla*PL zarejestrowana jest w:

CAT CLUB POMERANIA - SZCZECIN,

w szeregach FELIS POLONIA,

pod patronatem FIFE.

 

Moja Kocilla-Pers zarejestrowana jest w:

GWYNEDD CAT CLUB

pod patronatem GCCF

 

Koty są pod stałą opieką weterynaryjną Kliniki Weterynaryjnej w Wrexham.

 

Copyright 2010 © Kocilla*PL - hodowla kotów Perskich.         Wszelkie prawa zastrzeżone!         Projekt i wykonanie: aviokdesign